شیلنگ کششی چیست و مزایای استفاده از آن کدامند؟

شیلنگ کششی

شیلنگ کششی گاز با ساختار راه راه بسته خود، اتصالی بسیار انعطاف پذیر و قابل توسعه را برای همه لوازم گازی آشپزخانه از جمله پکیج ، بخاری و گاز فراهم می کند. این شلنگ با روکش پلی الفین یا بدون آن تولید می شود. در تولید شیلنگ های کششی در معرض عملیات حرارتی خاصی قرار می گیرند. عملیات حرارتی تنش های ناشی از لوله، شکل گیری و اتصالات جوشکاری را از بین می برد و انعطاف پذیری و همچنین مقاومت خوردگی شیلنگ کششی را افزایش می دهد و در عین حال سرعت فنر را کاهش می دهد. عملیات حرارتی به شلنگ های کششی کمک می کند تا فرم و شکل داده شده را ذخیره کنند.

کارشناسان ما طیف کاملی از مجموعه های شلنگ انعطاف پذیر را عرضه می کنند که در بسیاری از کاربردها مانند تولید بخار، جداسازی گاز، پالایشگاه ها، کارخانه های فولاد و موارد دیگر استفاده می شود.

مزایای شیلنگ کششی گاز چیست؟

مزایای شیلنگ کششی

برخی از مزایای استفاده از شیلنگ کششی گاز عبارتند از:

 • اتصال؛

 1. ساختار قابل توسعه بهترین ویژگی های اتصال را برای فاصله های طبقه بندی نشده فراهم می کند.
 2.  شیلنگ کششی ویژگی های اتصال فوق العاده ای را برای همه کاربردهای گاز طبیعی داخل ساختمان به عنوان شیلنگ گاز خانگی به اجاق گاز، اجاق گاز و شومینه، کوره های گازسوز، کباب پز، دیگ های ترکیبی و بخاری ارائه می دهد.
 3.  قابل نصب در محکم ترین شعاع خمش بدون کاهش سطح مقطع
 • نصب اقتصادی و مقرون به صرفه؛

 1.  شیلنگ های کششی هزینه و زمان نصب را با ساختار بسیار انعطاف پذیر و قابل توسعه کاهش می دهند.
 2.  بهترین اتصالات ممکن را در فواصل مختلف نصب ارائه می دهد و در طول های از ۹۰ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر تولید می شود.
 • ایمنی؛

 1.  شیلنگ های کششی با بالاترین درجه ایمنی تولید می شوند و بالاترین سطح بهداشت و ایمنی را برای کاربران تضمین می کنند.
 2.  انقباض پلی الفین غیرقابل اشتعال از شیلنگ در برابر اثرات خورنده مواد شیمیایی مانند مواد تمیز کننده، آتش سوزی و آسیب های مکانیکی محافظت می کند.
 • عمر مفید؛

 1. فرآیند تولید (عملیات حرارتی) مواد شلنگ کششی را یکدست می کند و ساختار تخلیه شده از تنش های ایجاد شده را فراهم می کند که بر این اساس عمر مفید شیلنگ را افزایش می دهد.

ویژگی های طراحی شیلنگ کششی

پیشنهاد ما به شما استفاده از طیف گسترده ای از مجموعه های شلینگ فلزی (فولاد ضد زنگ) کششی، با اتصالات انتهایی از فولاد ضد زنگ، مس، فولاد کربن و برنج است. طیف وسیعی از اتصالات انتهایی استاندارد شامل اتصالات پیچ دار، اتصالات فلنج با هر نوع استاندارد و همچنین نوع گردان، پایه های جوشکاری، اتصال قفل بادامک و موارد دیگر است.

نحوه انتخاب شیلنگ های کششی

ما انواع اتصالات و شیلنگ های مختلف از جمله شیلنگ کششی را عرضه می کنیم که مطابق با سفارش اتصالات استاندارد است.

اتصالات انبساط فلزی با کیفیت ارائه شده توسط ما کاربردهای مهمی در پکیج، کباب پز، گاز پخت و پز و غیره پیدا کرده اند.

هنگام اتصال شیلنگ های گاز و ایجاد اکستنشن، ایمنی اولویت اول است. طیف وسیعی از شیلنگ های گاز قابل انعطاف از جنس استنلس استیل در فروش لوله کشی به شما آرامش بیشتری می دهد. شیلنگ کششی برای ایجاد یک اتصال قابل اعتماد و بدون نشت طراحی شده است.

انعطاف پذیر بودن و کششی به این معنی است که آن ها راه حل مناسبی برای فضاهای تنگ نیز هستند. این تنها یک دلیل است که آن ها برای لوله کشی گاز مدرن، استاندارد هستند. آن ها همچنین جایگزین مناسبی برای لوله کشی سنتی در خانه های قدیمی، ادارات و سایر مکان هایی هستند که لوله کشی مسی در آن ها معمول بود.

طراحی بافته شده و ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی، به این معنی است که شما یک محصول ماندگار تهیه می کنید. بافت این محصول از آسیب مکانیکی جلوگیری می کند و مقاومت شلنگ های کششی را تضمین می کند.

جنس شیلنگ های کششی

شیلنگ گاز فلزی از فولاد ضد زنگ با آلیاژ بالا ساخته شده است. شیلنگ ها به طرق مختلف در برابر آسیب، خاک و سایر تأثیرات خارجی محافظت می شوند. آن ها برای انواع گازها با مقاومت تضمین شده و طول عمر نامحدود مناسب هستند. آن ها برای افزایش ایمنی توزیع گاز مناسب هستند؛ جایی که احتمال ضربه، تنش محوری و همچنین بهبود شرایط مونتاژ و جداسازی قطعات در حین نگهداری و تمیز کردن وسایل گازسوز، اجاق گاز، کنتور گاز و موارد مشابه پیش بینی می شود.

شیلنگ های گاز کششی از انعطاف پذیری بالا و مقاومت در برابر همه گازهای گرم کننده، از جمله گاز زمینی، پروپان-بوتان و گاز سبک اطمینان می دهد. شیلنگ های گاز مطابق با استانداردها و مقررات قابل اجرا ساخته می شوند. هر شلنگ از لحاظ فشار تحت آزمایش قرار گرفته و برای انواع گازهای حرارتی تأیید شده است.

فروشگاه ما دارای طیف وسیعی از شیلنگ های گاز انعطاف پذیر و تأیید شده است.

سخن آخر

ما شیلنگ ها و اتصالات گاز را برای انواع لوازم و تجهیزات گاز ارائه می دهیم که طول و قطرهای مختلفی دارند. بسته به فاصله دستگاه از خط گاز، می توانید یک اتصال کوتاه یا یک شلنگ بلند را انتخاب کنید که چند فوت طول داشته باشد. شما همچنین می توانید از بین انواع مختلف اتصالات مانند گزینه های ثابت برای تجهیزات ثابت یا مواردی با طرح های چرخان که به شیلنگ کششی اجازه می دهد ۳۶۰ درجه بچرخد، انتخاب کنید.

پیشنهاد می کنیم یک کیت لوازم خانگی کامل را انتخاب کنید که شامل اتصالات گاز، شیلنگ، سوپاپ و موارد دیگر باشد تا همه چیز را برای اتصال تجهیزات خود در اختیار داشته باشید. در صورت نیاز به تعویض هر جزء اتصال خود، قطعات جداگانه ای را تهیه کنید. این اتصالات و قطعات می توانند به شما کمک کنند اتصالات گاز ایمن تری داشته باشید که از حوادث جلوگیری می کند و به تجهیزات شما کمک می کند تا کارآمدتر عمل کنند.

در صورت نیاز به اتصال خط گاز برای محدوده سرخ کن یا سایر وسایل خود، این اتصالات و شیلنگ های گاز تجهیزات شما را به درستی وصل می کند. ما کیت های اتصال دهنده ای را ارائه می دهیم که شامل تمام اجزای مورد نیاز برای اتصال ایمن دستگاه به خط گاز شما است. همچنین می توانید قطعات و لوازم جانبی جایگزین را برای رفع سریع پیدا کنید.

 

برای مشاهده انواع شیلنگ های حصیری شرکت ZTF به این لینک مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *