دفتر کانادا

 

Vancouver Office

۷۸۷ Nicola St., Unit 601 Vancouver BC V6G3L4 | Canada

T: +1 778 8654368

info@ztfco.com

سوالی دارید؟

برخی از سوالات مشابه و پر تکرار که در مورد نحوه خرید و ارسال محصول از ما می پرسید را در اینجا لیست کرده ایم. شاید سوال شما جز همین سوالات پاسخ داده شده باشد. اما اگه سوال شما در اینجا نبود، حتما با شماره ی ۰۲۱۸۸۲۱۸۵۲۵ تماس بگیرید.

چطور می توانم کاتالوگ محصولات شرکت ZTF را دریافت کنم؟

شما می توانید کاتالوگ محصولات شرکت ZTF را از اینجا دانلود کنید یا با ارسال درخواست از طریق شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتس اپ یا تلگرام، کاتالوگ به روز شیلنگ های ZTF را دریافت کنید.

آیا شرکت ZTF فروش حضوری هم دارد؟

بله شرکت ZTF در تهران نمایشگاه دائمی به آدرس ونک، ملاصدرا، خیابان زاینده رود غربی، پلاک ۱۲ واحد ۶ نمونه های شیلنگ های ZTF را برای مشاهده مشتریان عزیز فراهم کرده است.

آیا امکان ارسال محصولات به خارج از تهران نیز وجود دارد؟

بله. شرکت ZTF با هدف گسترش فعالیت های خود در خارج از تهران، این افتخار را دارد تا فراتر از محدوده جغرافیایی،خریدی مطمئن و دلچسب را برای شما عزیزان رقم بزند. در صورتی که شما در شهرستان هستید، سفارش شما را در اولین زمان ممکن، از طریق باربری ارسال می کنیم؛ ولی دریافت محصول از باربری به عهده شما مشتری عزیز به صورت پس کرایه خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر باشماره های دفتر فروش تماس بگیرید.

آیا این کشور در خارج از کشور هم نمایندگی دارد؟

بله. علاوه بر تهران این شرکت دارای دفتر کانادا نیز هست.

کالای خریداری شده چه زمانی به دستم می رسد؟

برای شما مشتریان تهرانی، سفارشات حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری به دستتان می رسد؛ یعنی اگر کالا در انبار موجود باشد، همان روز برایتان ارسال می شود. در غیر اینصورت، زمان ارسال کالا از کارخانه به دفتر فروش، به زمان ارسال اضافه می شود
شما مشتریان خارج از تهران هم، برای هماهنگی ارسال، حتما با دفتر فروش تماس بگیرید.

آیا برنامه خاصی برای همکاری در فروش در دفتر کانادا و تهران در نظر دارید؟

شرکت زیبا طرح فیروزه در هر دوره زمانی برنامه ها و تخفیف های متنوعی برای مشتریان وفادار و همکاران در نظر می گیرد جهت  اطلاع از این برنامه ها شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

من بازاریاب هستم. چطور میتونم با شما همکاری داشته باشم؟

لطفا رزومه و اطلاعات تماس خود را به آدرس hr[at]ztfco.com ارسال فرمایید تا در اسرع وقت برای شما مصاحبه حضوری هماهنگ کنیم.

یک ایمیل بفرستید