شرکت ZTF

ZTF در یک نگاه:

شرکت ZTF با هدف تولید شینگ های اتصالاتی با قطعات کاملا برنجی و استاندارد ( PEX &EPDM) از سال ۱۳۹۸ به طور رسمی در ایران و کانادا، فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با سرمایه بخش خصوصی و به منظور اشتغال آفرینی، به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان در این زمینه است تا با داشتن کادری مجرب و با بهره گیری از تجهیزات مدرن و دانش روز دنیا، به منظور جلب رضایت مشتریان، محصولاتی باکیفیت را روانه بازار نماید.

تولید شیلنگ های حصیری در کارخانه در سایزهای مختلف انجام می شود که قابل استفاده در تاسیسات ساختمانی و صنایع مختلف بوده و از محصولات باکیفیت در ساخت آنها استفاده می شود. 

ما با داشتن تیم های متعهد در حوزه های مختلف و کیفیت عالی محصولات شیلنگ حصیری ، برآنیم تا سهم مناسبی از بازار را از آن خود کنیم. در همین راستا آماده همکاری با انبوه سازان، نمایندگان فروش و تولید کنندگان هستیم. این شرکت با برنامه ریزی های منسجم در حوزه صادرات، تاکنون با کشورهای افغانستان، عراق، ترکیه، سوریه   و … همکاری داشته و در این مسیر تجارب ارزشمندی کسب کرده است.

شرکت ZTF دارای آزمایشگاه تضمین استاندارد محصول، جهت ارائه تولیدات باکیفیت، مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی و ملی است.

همیشه یک جریان مداوم از تولید و کیفیت را از ما بخواهید.